از چه اینترنتی استفاده کنم؟ | بلاگ

از چه اینترنتی استفاده کنم؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

چند روزه که اینترنت وایمکس ایرانسل خونه یا قطعه یا به شدت سرعتش کمه. اینترنت من مشخصاتش اینه:

سرعت: 2 مگا بایت بر ثانیه ، حجم دانلود: نامحدود، قیمت: ماهیانه 135 هزار تومان

اما روزای عادیش که اینترنت وصل بود هم سرعت در حد دایل آپ بود. توی این یک هفته، ده بار به شرکت ایرانسل زنگ زدم، اول میگفتند که جای مودم خوب نیست و سیگنال ضعیفه، بعد که جای مودم رو تغییر دادم گفتند چون اول آدرس یک جای دیگه رو داده بودید، حالا باید اعلام تغییر آدرس کنید! در کل سر کار هستم.

حالا از دوستانِ اینجا درخواست دارم که هر کسی بگه از چه اینترنتی استفاده می کنه و آیا راضی هست؟ چون با این وضعیت من اصلا نمی تونم هیچ پستی ارسال کنم و با سختی وصل میشم. 

البته وقتی میخواستم اینترنت ای دی اس ال از مخابرات بخرم، میگفتند این منطقه رو هرچقدر سرعت بالا هم بگیری، به دلیل پادگانی بودن، باز هم سرعتش رو کم میکنن! یک حدس دیگه هم میزنم که داخل خونه ی ما یک دستگاهی کار گذاشته باشند (مثل وسیله ای که در بعضی هیات ها میذارن تا خط موبایل آنتن نده و میزنه : نو سرویس) که خود به خود اینترنت خونه سرعتش کم بشه. بدبختی اینجاست که اکثر شرکت های اینترنتی، منطقه ای که ما ساکن هستیم رو جزو محدوده ی پوشش به حساب نیاوردند. 

ضمنا ما چون تعدادمون زیاد هست، با وجودی که خواهرم رفته، اما هنوز 5 نفری از یک اینترنت همزمان استفاده می کنیم و ماهانه به طور میانگین 50 گیگ مصرف دانلودمون هست! با این اوصاف فقط باید اینترنت نامحدود بخریم که به جز ایرانسل هیچ شرکتی ارائه نمیده. لطفا اگر کسی میتونه کمکی کنه، از این امر دریغ نکنه.

از اینترنت چه استفاده ای کنم,چگونه از اینترنت استفاده کنم,چطور از اینترنت استفاده کنم,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 4 آبان 1395 ساعت: 22:19