علم الهدیِ دروغگو | بلاگ

علم الهدیِ دروغگو

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

این روحانیون و کسانی که نسبت به رقص چندتا دختر بچه ی زیر 8 سال در مراسم برج میلاد تهران، خونشون به جوش اومده و به خصوص علم الهدی(امام جمعه مشهد) که رگ گردنش باد کرده و میگه الگوی زنان ما رو از حضرت زهرا به سوفیا لورن تغییر دادن، کاملا هستند.

اگر همین علم الهدی رو ببری خارج از کشور و توی یک تورِ تفریحی با رقصِ دختران زیر 8 سال که نه، دختران بالای 20 سال مواجه بشه، از اول تا آخر مراسم رو میشینه و تماشا میکنه و کف میزنه. به شرطی که با لباس مبدل باشه و کسی متوجه نشه این آدم همون امام جمعه ی مشهد هست.

برای حرفم دلیل دارم و هیچ شکی هم نسبت به گفته ی خودم ندارم. چون سال گذشته، من با برادر یکی از همین آقایون روحانی معروفِ حکومتی رفته بودم خارج از کشور. این آقا کل برنامه رقص فولکلوریک اون کشور رو که خانم ها و آقایون انواع رقص رو انجام میدادند و تازه خانم ها پوشیده هم نبودند و رقص هاشون با حرکات موزون و تکون دادن اندام ها همراه بود، تماشا می کرد و به من هم میگفت همش رو ضبط کن و برام بفرست که بعدا هم ببینم!!

انقدر من نمونه ی آدم هایی که داخل ایران هیاتی، مذهبی، روحانی و ارزشی هستند دیدم که وقتی خارج از کشور میرن انگار یهو احساس می کنن دیگه در معذوریت نیستند و اینجا کسی نیست که به خاطر این مسائل سین جیمشون کنه، و با راحتی کامل در مراسم ها شرکت می کنند و دیگه نه شرع میدونن چیه، نه نامحرم نه حلال و حروم!

واقعا حالم از امثال علم الهدی دروغگو که مردم رو از دین و روحانیت متنفر کردن، به هم میخوره. واقعا چه فکری کردند که دختر 8 ساله رو به جرم رقص محلی ، بازجویی کردند؟ همین کارا رو میکنن که زیر پوستِ جامعه فساد و فحشا و سکس های ضربدری و تن فروشی و مشروبخواری به حد فاجعه بارش رسیده و در آینده ممکنه به خاطرکارهای احمقانه ی این حاکمان، مردم ماها رو مواخذه و مجازات کنن!!

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 ساعت: 18:01