دلیل عدم فتح داعش در ایران | بلاگ

دلیل عدم فتح داعش در ایران

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

داعش (مخففِ دولت اسلامی عراق و شام) تنها به یک دلیل هیچ وقت نمی تونه وارد خاک ایران بشه: اونم تنفر و زدگی شدید جوونهای ایرانی از دین و مذهبه.

داعش در واقع همون بازماندگان حکومت صدام حسین در عراق هستند که بعد از سرنگونی صدام و قدرت گرفتنِ شیعیان، توسط عربستان حمایت شدند تا حکومت در عراق و سوریه رو دوباره به دست بگیرند. هم در عراق و هم در سوریه، یک جمعیت گسترده ای سنی مذهب وجود داره که وقتی رهبران داعش شروع به تبلیغ علیه شیعیان می کنند، جوونهای عرب سنی، جذب این گروه میشن و مردمشون هم به دلیل نارضایتی های مذهبی، به استقبال این فتح میرن.

اما در ایران، نسل جدید جوانِ شیعه، از دین و مذهب متنفر شدند و اکثرا چندان اعتقادی به جهاد و خونریزی و تشکیل یک حکومت اسلامی ندارند و دلشون میخواد از این وضعیت نجات پیدا کنند، چه برسه به اینکه بخوان تن به یک حکومت اسلامیِ خشن تر بدن. جوانان سنی هم تحت تاثیر همین فرهنگ هستند و حداکثر دنبال کسب آزادی قومیتی هستند نه تشکیل یک حکومت دینی.

بنابراین فکر نمی کنم اگر داعش با تانک و ادوات سنگین وارد شهرهای ما بشه، مردم به استقبالشون برن و شهرها یکی یکی سقوط کنند. مگر اینکه کل 80 میلیون ایرانی رو بکشن که این هم محاله، چون از این طرف جوان های مذهبی شیعه، داعش رو همون سپاه یزید و شمر می دونن که بدتر از مشرکین و اسرائیل و آمریکاست و کشتنِ داعشی ها رو ثواب می دونند و حاضرند در جنگ با داعش به شهادت برسند.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 20:37