دلم برای تتلو و رئیسی سوخت | بلاگ

دلم برای تتلو و رئیسی سوخت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

یکی دو روز مونده به انتخابات، وقتی فیلم دیدار امیر تتلو(خواننده ی زیر زمینی) با رئیسی رو دیدم(اینجا) که تتلو داره در مورد خالکوبی هاش به رئیسی میگه و رئیسی هم کاملا الکی سر تکون میده و تاییدش میکنه، دلم برای هر دوشون سوخت. آخه قبل از اینکه تتلو از رئیسی حمایت کنه، در اینستاگرامش پستی رو در حمایت از قالیباف نوشته بود. منتها بعدا در یک فایل صوتی مفصل توضیح میده که صفحه ی اینستاگرامش در اختیار "برادران الف. سین" قرار گرفته و پست ها رو این افراد می نویسن: (اگر فیلتر شکن دارید، اینجا گوش بدید)

ماجرا از این قرار هست که تتلو از چند سال پیش تحت نظره و چند بار بازداشت شده. تاثیر بازداشت های اول و دومش این بود که ترانه ای رو در مورد هسته ای و شهدا بخونه و بعد یکدفعه توبه نامه بنویسه و عاشق رهبری بشه! 

این بنده ی خدا هم آدمه و دوست داره کنسرت بده، معروف باشه، حق زندگی و خوانندگی داشته باشه. منتها بار آخر که می برنش زندان، بهش میگن: "تو که روی بدنت خالکوبی کردی، با دخترهای زیادی رابطه داری، چرت و پرت هم می خونی، بنابراین به راحتی حکم مفسد فی الارض داری و حداقل حُکمت اینه که 20 سال زندانی بشی. اما یک راه دیگه هم داری: چون تعداد فالوورهای صفحه ی اینستاگرامت 4 میلیون نفره، می تونی صفحت رو در اختیار ما بذاری و هرچی که ما میگیم گوش بدی. اون وقت، هم می تونی خوانندگیت رو انجام بدی هم کنسرت داشته باشی."

این پسر ساده ی بدبخت هم چاره ای نداره جز اینکه به حرف برادران گوش بده. اما عجیب اینجاست که چرا حجت الاسلام رئیسی به حرف این برادران اطمینان کرده؟ به رئیسی هم احتمالا گفتند: "حاج آقا! شما فقط یک دیدار با این پسر خواننده داشته باش، این فقط 4 میلیون هوادار توی شبکه های اجتماعی داره و میتونه آراء جوونا و تیپ های امروزی رو به سمت شما جذب کنه!" بنده ی خدا رئیسی هم گفته یک دیدار ساده س و سر تکون دادن و الکی خندیدن! 

در واقع هر دوی اینها، بازیچه ی برادران شدند. و چقدر درست گفته شده که "جعل اعدائنا من الحمقاء"، انگار این دشمن های روحانی احمق و داغون تشریف داشتند! هم رئیسی رو به لجن کشوندند هم تتلو رو! و نمی دونستند که اکثر حامیان تتلو نوجوون های زیر 18 سال هستند که اصلا حق رای ندارند! از اون طرف رئیسی خودش رو با این دیدار نابود کرد.

اما این دیدار یک سود هم به نفع موسیقی و به نفع مردم مشهد داشت. حالا میتونن به علم الهدی بگن: اگه مرد هستی به تتلو که حامی دامادت بوده، اجازه ی کنسرت در مشهد بده! اگر تتلوی زیر زمینی خون، اجازه ی کنسرت داشته باشه، چرا سالار عقیلی، کیهان کلهر، شهرام ناظری و همایون شجریان اجازه نداشته باشند؟

و یک نکته ی کلیدی: این دیدار به ما میگه: بی دین باش، خالکوبی کن، دختر باز باش، مشروبخوار باش، اما با آقا و با ما باش، هیچ مشکلی نیست! در عوض اگر مومن باشی، نماز شب بخونی، اهل هیچ کار خلاف شرعی هم نباشی و فقط با آقا مشکل داشته باشی، ضد دین و ضد انقلاب هستی!! ربنای شجریان از تلوزیون ممنوعه، اما آهنگ پاپ حامد زمانی مجاز! رقص و بدحجابی حامیان روحانی، حرام و فساده، اما دیسکوی خیابانی حامیان رئیسی ، مشکلی نیست!! 

..............

پ.ن: ساعت 5 صبحه و بعد از نماز صبح، نشستم دارم این کلیپ "دوباره ایران" حجت اشرف زاده در حمایت از روحانی رو می بینم و گوش میدم. واقعا غوغاست. با اینکه صد بار تا حالا گوش دادم، این بار با دیدن تصاویر ورزشگاه آزادی، یاد حس و حال این دختر و پسرهای جوون افتادم و چشمام خیس اشک شده. به قول آقای روحانی: "بذارید مردم یه کم نشاط داشته باشن"، چی میشه حالا جوونا بالا پایین بپرن و شادی کنن و جامعه از این حالت افسردگی و کسلی و خمودگی خارج بشه؟ کاش همیشه ی سال ایام انتخابات بود و مردم می تونستند مثل شب یکشنبه، توی خیابون بریزن و تا صبح بزن و بکوب کنن.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 ساعت: 8:02