علت کش دادنِ فیش های حقوقی | بلاگ

علت کش دادنِ فیش های حقوقی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به نظر من این قضیه ی فیش های حقوقی مدیران دولت، بیشترش بازیِ سیاسیه. در واقع از زمانی که مردم تهران در انتخابات 7 اسفند 94، با رای به تمام لیست امید، همه ی کاندیداهای برجسته ی جناح حاکم مثل حدادعادل رو حذف کردند، آقایون به فکر تلافی افتادند. تلافی روی چه کسی؟ سیده فاطمه حسینی که کمترین سن رو بین نماینده ها داشت، و پدرش که وزیر دوران اصلاحات بود! از اینکه یک دختر خانم متولد 64 ، خیلی بیشتر از حدادعادل رای آورده، واقعا عصبانی شدند.

از طرفی برای تحت فشار گذاشتنِ دولت روحانی در سال آخرِ به این فکر کردند که همون اتهامی که اصلاح طلب ها به احمدی نژاد در مورد اختلاس ها و دزدی ها میزدند، این بار در مورد سوء استفاده از بیت المال به روحانی و تیمش بزنند! جالب اینجاست که جناح حاکم که در مورد قضیه ی اختلاس 3 هزار میلیاردی مه آفرید خسروی و 9 هزار میلیاردی بابک زنجانی و اختلاس در بیمه و تامین اجتماعی و نیروی انتظامی، حرف از "کش ندادن" میزد، این بار از قصد حقوق 50 میلیون تومنی مدیران بانک ها و بیمه ها رو کش داد. چون به خوبی میدونست که برای مردم عادی که حقوق یک و نیم میلیون تومنی میگیرن، 50 میلیون عدد خیلی بالاییه ، اما همین مردم از درک عدد 3 هزار میلیارد تومن عاجزن!!

در حالیکه مدیران بانک ها و بیمه ها، به عنوان نهاد های نیمه دولتی، برای خودشون هیأت مدیره دارند و حقوقی که تعیین می کنند ارتباطی به این دولت یا دولت قبلی نداره و این روند مربوط به 20 سال گذشته ست! و جالبه که مدیر بانک ملی زمان احمدی نژاد ماهی 400 میلیون تومن حقوق میگرفت، اما کسی حرفی نمیزد!

البته شکی نیست که تخلفات و نابرابری هایی در این دولت هم صورت گرفته، اما هدف اصلی "کله پا کردنِ" روحانی هست. از طرفی زوم کردند روی وزیران و مدیرانی که اصلاح طلب یا به قول جناح حاکم، نقشی در "فتنه" داشتند! مثلا علی ربیعی که در ستاد میرحسین موسوی بود یا همین صفدر حسینی که وزیر خاتمی بود، جزو اولین نفراتی بودند که تخریب شدند. 

اما اگر قرار باشه با این جو تخریبی علیه روحانی، دوباره احمدی نژاد بیاد، قطعا میزان دزدی و اختلاس خیلی خیلی بیشتر از قبل میشه. هنوز مردم فراموش نکردند که مدیران دو ملیتی در زمان احمدی نژاد (مثل خاوری و ع.ط که دکل نفتی رو دزدید) چطوری سالهای آخر به فکر خارج کردن اموال از ایران بودند. هنوز مردم مدیران میلیاردری مثل محصولی(وزیر کشور احمدی نژاد) و بقایی و رحیمی دزد و مرتضوی اختلاس گر رو فراموش نکردند. 

هرچند که روحانی هم ایده آل اکثریت مردم و اصلاح طلبان هم نیست، اما اگر قرار به خراب تر نشدن اوضاع باشه، هنوز مردم روحانی رو به احمدی نژاد یا هرکسی از طیف اصولگرایان ترجیح میدن.

علت کش دادن بدن,علت کش دادن بدن نوزاد,علت کش دادن نوزاد,علت کش دادن نوزادان,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 16 شهريور 1395 ساعت: 5:56