مطالبات ما از روحانی | بلاگ

مطالبات ما از روحانی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در انتخابات این دوره، حملات تندی که تمام ارکانِ حکومت به روحانی کرد، خود به خود ایشون رو از یک اصولگرای میانه رو به سمت اصلاح طلبی کامل هول داد. انگار خود روحانی هم فهمید که از رهبر گرفته تا تمام سپاه و بسیج و ائمه ی جمعه و اصولگرایان، همگی کمر به دشمنی و نابودیش بستند و فقط یک گروه حامی پر و پاقرص ایشون هست: "جنبش سبز" و اصلاحات. بنابراین آقای روحانی باید متوجه شده باشه که هر چقدر هم که به مطالبات جناح اصولگرا عمل کنه و بهشون امتیاز بده، از دشمنی اونها کم نمی کنه. پس:

1_  رفع حصر:

همین حالا که تازه یک هفته از پیروزی آقای روحانی میگذره باید بلافاصله حصر میرحسین موسوی و کروبی برداشته بشه. واقعا یعنی چی که از 7 سال پیش، کاندیداهای ریاست جمهوری، صرفا به دلیل اعتراض به نتایج انتخابات در زندان خانگی قرار گرفتند؟ واقعا میخوان اینها با توجه به سن و سال بالاشون، در حصر بمیرن؟ اگر الان که پیروزیِ روحانی داغِ داغه، قبل از مراسم تنفیذ شروع به رایزنی برای رفع حصر نکنه، تا 4 سال بعد هم نمی تونه؛ و من نمی دونم با توجه به اینکه حامیان روحانی، همون معترضین سال 88 هستند که حالا بخش عمده ی قدرت در دستشون هست، چرا رهبرانشون رو آزاد نمی کنند؟

2_ برکناری لاریجانی از مجلس:

روحانی در دور اول، به دلیل متزلزل بودن رایش، به یک سری گروه ها و جناح ها امتیاز داد، از جمله به علی لاریجانی رئیس مجلس. با اینکه مردم در سال 94 به اصلاحات رای دادند، اما دوباره با توصیه ی آقای روحانی، لاریجانی اصولگرا رئیس مجلس شد. استدلالشون این بود که یک سال باقیمونده تا دور بعدی، نباید مجلس رو علیه دولت بکنیم. قبول! حالا که دیگه روحانی در دور دوم پیروز شده و مردم هم به تمام لیست امید در شورای شهر تهران رای دادند، باید هر چه سریعتر لاریجانی هم که فقط 200 هزار رای از شهر قم آورده، کنار بره و به جاش عارف یا یک اصلاح طلب، رئیس مجلس بشه تا مردم تغییرات رو احساس بکنن. 

3_ تغییر کابینه:

دور اول، مجلس با روحانی همراه نبود ولی حالا که همراه هست، کابینه ی روحانی باید نصفش تغییر کنه. اول از همه رحمانی فضلی که نیروی لاریجانی بود و همه ی مردم از دستش شاکی هستند باید کنار بره. این آقای اصولگرا، در همین انتخابات هم به روحانی خیانت کرد و نگذاشت که رای روحانی به 28 میلیون برسه و در مصاحبه هاش هم کاملا برخلاف روحانی صحبت می کرد. بعد از اون پورمحمدی وزیر دادگستری که وجهه ی خوبی نداره و افراد دیگه ای که ارتباط خاصی به وزارتخونه ندارند یا پیر هستند مثل نعمت زاده، صالحی امیری، سلطانی فر.

4_ ایستادگی محکم در مقابل برادران:

روحانی هفته ی آخر انتخابات، در یکی از شهرستان ها گفته بود: "به کسانی که تراکت من رو پاره می کردند، یک میلیون تومن پول دادید، بعدا تمام پول رو با شما حساب می کنیم" یا گفته بود: "شنبه ای هم میاد، چطوری آب و صابون بیاریم و روتون رو بشوریم؟"... این حرفها یعنی اینکه روحانی باید محکم در مقابل لباس شخصی ها و اراذل و اوباش اجیر شده بایسته و همه ی اون کسانی که طی 4 سال از بودجه ی بیت المال دنبال پرونده سازی علیه خودش و جناح اصلاح طلب بودند رو افشا کنه. یا اگر قصد آرامش کشور رو داره، لااقل مثل دوره ی انتخابات، حرفهای صریح بزنه تا مردم متوجه بشن که چه کسانی دست اندازی می کنند.

..............

پ.ن: این سند 2030 یونسکو که مربوط به آموزش و پرورش هست، فقط میخواد به بچه مدرسه ای ها، درست مثل تمام مدرسه های دنیا در مورد بلوغ و اندام تناسلیشون آموزش بده. اگر این اتفاق بیفته دیگه کسی مثل "سعید طوسی" جرات تجاوز به بچه ها رو پیدا نمی کنه و بچه های مدرسه ای هم می فهمن که چطوری جلوی رابطه های جنسی نامشروع رو بگیرن و دچار ایدز و بیماری های مقاربتی نشن. به والله این آموزشها خیلی برای بچه های ما مفیده و باعث میشه که در آینده و ازدواجشون اطلاعات کافی از جنس مخالفشون داشته باشن.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 ساعت: 8:02