این محصول حکومت شماست! | بلاگ

این محصول حکومت شماست!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در خبرها خوندم که آیت الله موحدی کرمانی، امام جمعه ی موقت تهران گفته :

«در فضای مجازی شاهد هستیم که بسیاری از دختران، عکس‌های برهنه‌ای از خودشان را منتشر می‌کنند که این امر سکس اینترنتی و تل سکس است که متأسفانه در کشور رایج شده است.» (اینجا)

بعد هم حاج آقا به این نتیجه رسیده که اینترنت عامل فساد و به انحراف کشیده شدن جوون هاست!! و لابد میخوان تلگرام و اینستاگرام رو فیلتر کنند! اما عجیبه که این حاج آقا و سایر مسئولین و روحانیون، هنوز از نیازِ دختر و پسر خودشون و نوه های خودشون اطلاع ندارند. 

آقای موحدی کرمانی! سکس تل و سکس چت که چیزی نیست، الان نوه های خود شما احتمالا دوست دختر و دوست پسر دارند. همین بچه بسیجی ها و دخترهای چادری بیشترین علاقه مندان به سکس چت و دیدن سایتهای پورنو هستند، چون واقعیش رو در اختیار ندارند! اما جنابعالی و سایر مقامات به جایی که مسئله رو حل کنید، صورت مسئله رو پاک می کنید!! 

شما ها طی 37 سال که در قدرت بودید، وضعیت کشور رو به این روز درآوردید که جوونِ مومن حزب الهی از ازدواج نا امیده و به اسم صیغه، با انواع دخترها رابطه ی جنسی داره و دیگه چیزی از دینداریش باقی نمونده. جوون هایی که دنبال ازدواج اند، به دلیل وضعیت بد اقتصادی و بیکاری و نداشتنِ امکانات اولیه ی ازدواج، تن به فساد و فحشا میدن و دیگه امیدی به آینده ندارند.

شماها با تغییر ذائفه ی مردم ایران به سمت مدرک گرایی و با اجباری کردن سربازی، و مخالفت با کنسرت و تفریح جوون ها، کاری کردید که همه ی جوونها تنها راه خوشبختی و نشاط و تفریح رو در دانشگاه رفتن ببینن. آیا از وضعیت دانشگاه ها با خبرید؟ لابد میخواید دانشگاه ها رو خراب کنید، به جای اینکه به حل مسئله بپردازید؟!!

شما ها این بلا رو سر نسل ما آوردید و به جایی که ماها دغدغه ی اصلیمون تولید و پیشرفت و علم آموزی باشه، همه مون اشتیاق زیادی به سکس نشون میدیم! این محصول تحمیل و اجبار و زور و حکومت شماست! 

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت: 8:44