بدشانس ترین آدم روی زمین هستم | بلاگ

بدشانس ترین آدم روی زمین هستم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

چند شبِ پیش، با پدر و برادر کوچیکترم رفته بودیم یک مراسم روضه که به محض ورود هر مهمان، ازشون با چایی و کیک و خرما پذیرایی می کردند. به برادر و پدرم چایی و کیک دادند، اما به من ندادند! اون شب یاد این افتادم که حکایت بدشانسی من مربوط به این مراسم روضه نیست، همه جا بدشانس ترین مردم جهان هستم. 

بچه ی 4-5 ساله که بودم، وقتی سرِ کوچه میرفتم تا بازی کنم، یک بچه ی تُخس تا من رو میدید، بی دلیل سیلی میزد! راهنمایی که رفتم، باز هم همکلاسی ها، زودتر از هم سن و سالام مسائل زناشویی رو به من آموزش دادند و من زودتر از همه به بلوغ رسیدم و تا امروز به خاطر این مسئله، بیچاره شدم.

قطعا همه ی دخترها عصبی و روانی نیستند، همه ی دخترها زشت و چاق نیستند، همه ی دخترها بچه کوچولو نیستند، همه ی دخترها بیماری قلبی و صرع و کچلی ندارند، اما نمی دونم از بین این همه آدم چرا فقط این افراد تمایل به دوستی با من رو داشتند؟ وقتی می بینم که پسرهای خیلی زشت و داغون و سطح پایین و بی سواد با چه دخترهای خوشگلی دوستند یا ازدواج کردند، به این پی می برم که فقط من بدشانسی آوردم.

برادر کوچیکترم میگه: "بیچاره امیر! غذا که می پزه، اینترنت و کامپیوتر خونه رو راه میندازه، حیاط رو جارو میکنه، به حیوانات و گیاه و پرنده علاقه داره و انقدر احساسیه، دوران کودکی و نوجوانی هم که محبتی از جانب خانواده نچشیده، اما همچنان تنهاست!!" و من با وجود اینکه به اعتراف مخاطبینم، تیپ و قیافم جوون تر از برادرهام می خوره، و بنا به گفته ی فامیل اجتماعی تر و خوش برخوردتر از برادرهام هستم، بازهم تنها ترم!

به من گفتند: بیا اینستاگرام و تلگرام تا دیده بشی و بتونی از تنهایی دربیای. وقتی اومدم اینستاگرام، فهمیدم که دخترخانم ها اصلا فردِ غریبه رو -هر چقدر که عکس واقعی از خودش بذاره - فالو نمی کنن، اونهایی هم که فالو کردند بعد از مدتی بلاک می کنن! توی تلگرام هم با کسی به طور خصوصی چت نمی کنن و بلاکش میکنن. بنابراین اصلا اجازه نمیدن که باهاشون آشنا بشی.

واقعا من خودم اگر یک دختر خوب و محجبه و با شخصیت تهرانی بودم که دلم یک ازدواج خوب میخواست، حتما پسری مثل خودم رو انتخاب می کردم که هم تا حالا به خاطر وفاداری دست به دختر نزده و هم انقدر راستگوئه و مهربونه و خانواده ی مطرحی داره! اما نمی دونم چرا دخترهای خوشگل دنبال پسر خوب نیستند؟ یا شاید تنها نیستند و وبلاگ نمی خونن؟ نمی دونم چرا دختری وجود نداره که دنبال یک همدم خوب باشه، جز اون دسته ی فوق، یا اینکه تهرانی نباشه.

بدشانس ترین آدم دنیا,بدشانس ترین آدم ها,بد شانس ترین آدم جهان,بدشانس ترین آدم های تاریخ,بدشانس ترین ادم,عکس بدشانس ترین آدم های دنیا,بدشانس ترین آدمهای دنیا,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت: 17:12