لطفا راهنمایی بدید | بلاگ

لطفا راهنمایی بدید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

میخوام اینجارو به چند دلیل تعطیل کنم: 1_ مطالب سیاسی مخاطب چندانی نداره و جز یه عده ی خاص (که مردم عادی نیستند و برای پرونده سازی میان) بقیه از این مطالب خوششون نمیاد و اصلا اطهار نظری نمی کنن. 2_ دیگه مثل سابق که خبرنگارها میومدن و وبلاگ سیاسی و خبری رو لینک میکردن، کسی دنبال وبلاگ برای تولید خبر نیست و همه، اخبار رو از طریق صفحات شخصی اینستاگرامِ افرادِ معروف بر میدارن. 3_ و اینکه هیچ کسی به تواناییِ تحلیل و سطح دانش و اطلاعات من پی نبرد و شخصیتم حتی برای مخاطبین سابقم که ارزشی برام قائل نبودند، بالاتر نرفت.

من میخوام وبلاگ جدیدی درست کنم، منتها گیر کردم. هر کسی که من رو توی صفحه ی اینستاگرامم دیده، می دونه من هیچ مشکلی از نظر تیپ و چهره و خانواده و موقعیت اجتماعی ندارم و بلکه باید خیلی ها آرزوی ازدواج با من رو داشته باشند. اما حقیقت اینه که من مجرد هستم و بابت این قضیه ، روزگار سختی رو طی می کنم. حالا به محض اینکه از تنهایی و تجرد و نیاز بنویسم، افرادِ خیلی خیلی داغون جامعه میان، و همه شروع می کنن به نصیحت کردن من.

دوست دارم وبلاگی همه جانبه داشته باشم که مسائل جوون ها و حرفهایی که گفتنش "تابو" و خط قرمز هست و بیشتر در زمینه مسائل جن سی و زناشویی و روابط دختر و پسر هست، بنویسم و در نقش یک مشاور باتجربه که سالهاست در فضای مجازی با انواع جوون ها حرف زده و پای دردو دلشون نشسته، به بقیه راهنمایی بدم. 

فقط اگه یک نفر به من بگه چیکار کنم که مخاطبین من جزو افرادِ واقعی جامعه باشند و معلولین، اوتیسمی ها، کروموزومی ها، خیلی فقیرها و خیلی بدچهره ها نباشند؟ و چه جوری می تونم درد و فشاری که روم هست رو بنویسم درحالیکه اینجور آدم ها جذب وبلاگ من نشن؟ و اگر از این آدم ها هم خوشم نیومد، بهشون برنخوره و شروع به جبهه گیری نکنن؟! چه اسمی برای وبلاگم انتخاب کنم که مخاطب پیدا کنه و افراد دانشجو و همسطح من هم پیدا بشه، بلکه یک نفر از صداقت کلام و فهم من خوشش بیاد؟

در نهایت دوستان سابق هر کسی تمایل داره ، میتونه آدرس وبلاگ یا ایمیلش رو به من بده ، چون من دیگه اینجا رو ادامه نمیدم و به دردم هم نمیخوره. اگر هم تمایل ندارید، یا خودم به دلیل اینکه بخوام حرفهای خاص تری بزنم و ناشناس بمونم ممکنه تمایل به دادنِ آدرس نباشم، پس از همینجا از همه خداحافظی می کنم.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 25 مهر 1395 ساعت: 13:10