یک آخوند شاسکول | بلاگ

یک آخوند شاسکول

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دو شب هست که تا صبح، از توی یوتیوب برنامه های یک آخوند افغانی به نام "اللهیاری" رو تماشا میکنم. کنجکاوی من نسبت به این آدم از اونجا شروع شد که در یک کلیپی میدیدم به رهبری به راحتی اتهام لواط کاری می بنده و با لحن تندی ایشون رو لعنت میکنه! و خیلی دوست داشتم ببینم مشکل این آدم با آیت الله خامنه ای دقیقا از چه جنسی هست و چطور میشه که یک روحانی، از هم لباس خودش که از قضا رهبر جمع زیادی از شیعیان جهان هم هست، انقدر متنفر باشه؟

وقتی کلیپ های مختلفش رو گوش دادم، فهمیدم که چقدر پرت و شاس میزنه! مثلا مشکلش این هست که چرا آقای خامنه ای مجالس لعن و نفرین به اهل سنت رو تعطیل کرده؟!! چرا آقای خامنه ای اجازه نمیده شیعیان قمه بزنن؟!! چرا آقای خامنه ای گفته فقط عزاداری برای امام حسین و منحصر به تاسوعا و عاشوراست؟!! و از این قبیل ایراداتِ افراطی، تا جایی که رهبری و پیروانش رو "فرقه دجالیه" نام گذاری کرده!

خیلی از مردم در ایران به رهبری انتقاد دارند که چرا در حکومتش ظلم میشه، یا اقلیت های دینی مثل همین اهل تسنن در محدودیت هستند، یا چرا زنان اجازه ی ورود به ورزشگاه ندارند یا گشت ارشاد وجود داره یا کل مملکت شده عزاداری و سینه زنی ، و چرا کنسرت ها لغو میشن  و .... . اما آدم با حرفهای این آخوندِ بیسواد، احساس میکنه که تا الان هنوز حکومت اسلامی برقرار نبوده و داشتیم توی بهشت زندگی می کردیم! 

حالا این فرد که در شبکه ی ماهواره ای به نام "اهل بیت" فعالیت میکنه، به نظرم اصلا روحانی هم نیست و صرفا لباس روحانیت پوشیده. چون تا به حال من ندیدم یک روحانی انقدر فحش رکیک بده و بی ادب باشه و اصلا ظواهر دینی رو رعایت نکنه. ضمن اینکه هزینه ی این شبکه ی ماهواره ای که از آمریکا پخش میشه، چطوری تامین میشه و چرا باید یک طلبه ی جوانِ افغانی، مروج تشیع باشه؟

حتی اگر این شبکه و این آخوند توسط آمریکا یا انگلیس، برای ضربه به تشیع درست نشده باشه، حتما روحانیون احمقی مثل این هم در حوزه علمیه داریم که کل فهمشون از خدا و دین، در حد این مسائل سطحی و محدودیت بیشتر برای ملت هست و باعث نفرت از دین شدند. وقتی این روحانیون، اینطوری حکم ارتداد و زناکار بودن همدیگه رو صادر میکنن ، پس وای به حال حکمی که برای مردم عادی میدن.

........

پی نوشت: 

1_ چقدر مخاطبینش این آدم رو جدی گرفتن و از واژه ی "حاج آقا" براش استفاده میکنن و بعضی ها بهش زنگ میزنن و میخوان باهاش مناظره هم بکنن! انگار روی سر هر آدمی عمامه بذاری، اون طرف حاج آقا و علامه میشه!! من خیلی تاسف میخورم از مردمی که فوری به خاطر لباس روحانیت، یک نفر رو متمایز و مقدس میکنن و کسانی هم در اینستاگرام دیدم که صرفا به خاطر این لباسشون و حرفهای متفاوتی که میزنن، فالوور زیادی از نسل جوون پیدا کردند و معروف شدند.

2_ من یکسری کلیپ از فحشهای رکیکِ جنسی این روحانیون رو هم دیدم و گاهی فکر میکنم نکنه ماجرای همجنسگرایی که در مورد کشیش های مسیحی جریان داره، در بین طلبه های حوزه هم وجود داشته باشه؟ 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 ساعت: 18:01