این کیروشِ به درد نخور! | بلاگ

این کیروشِ به درد نخور!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

حتما بازی فوتبال تیم ملی ایران و چین که روز سه شنبه بود و صفر _ صفر مساوی شد رو خیلیا دیدن. این بازی مقابل چینی که هیچی نداشت و زمین و توپ رو دائما واگذار میکرد، واقعا خجالت آور بود! بازی قبلی هم مقابل قطر ، باز به لطف سوتی دروازه بان به گل رسیدیم و خیلی درب و داغون بازی می کردیم و خدا میدونه - من به جای مربی تیم ملی - سر هر دو بازی چقدر حرص خوردم!

نمی دونم طی این 5 سال حضور آقای کارلوس کیروش به عنوان یک مربی درجه یک دنیا، چه تاثیری در فوتبال ما داشته؟ از جام جهانی قبلی تا حالا، یک بار یک بازی خوب و تهاجمی از تیم ایران ندیدیم. سیستم بازی ایران همشه تدافعی بوده حتی مقابل تیم های ضعیف آسیایی! از اون بدتر ، انگار یه پاسکاری درست و حسابی به بازیکنای ما یاد ندادن و اینا اصلا حفظ توپ بلد نیستن!

یک بار نشد اینا وقتی صاحب توپ میشن، مثل بچه ی آدم توپ رو به یارشون پاس بدن و تقدیم تیم مقابل نکنن! یک بار نشد که مثل بچه ی آدم حمله کنن و با دریبل زنی و پاسکاری توی محوطه ی جریمه ی طرف، به گل برسن! همش زیر توپ میزنن و از راه دور میخوان با ضربات آهسته به سمت دروازه شوت بزنن!!

یعنی اگه یه توپ جمع کن میشد سرمربی تیم، با سیستم "علی اصغری" هم همین نتیجه ها رو می گرفتیم که الان گرفتیم! من از این زورم میاد که این مردکِ پر رو، روزی 15 میلیون تومن درآمدش هست!(اینجا) آخه این همه پول مفت بی زبون از بیت المال این مردم رو به یک خارجی بی عرضه میدید برای چی؟ به خاطر عنوانش؟ قرار داد کیروش 5 و نیم میلیارد تومنه! و جالبه که دائما به نبودِ امکانات و ورزشگاه خوب در ایران، انتقاد داره! انگار وقتی علی دایی و قلعه نویی و دیگران مربی تیم ملی بودن، امکانات چه فرقی با حالا داشت؟

بدبختی اینجاست که این آدم از همه ی تیم های آسیایی و ضعیف هم می ترسه! یعنی قبل از بازی با چین که میگفت: "بازی خیلی سختی مقابل چین داریم"، گفتم از همین الان معلومه که برای برد نمیره و میخواد دفاع کنه. کاش توی این بلبشوی گیر دادن ملت به اختلاس های میلیاردی، یکی هم به درآمد میلیاردی این آدم مفت خور می پرداخت و کسایی مثل "جواد نکونام" رو که معلوم نیست چطوری کاپیتان تیم شد و با نظر اون، بازیکنای تیم رو دعوت کردن و حالا هم دستیار ارشد کیروش هست، افشا می کردند. یا آقای فردوسی پور(معروف به کیروشی پور) که نمی دونم آیا پولی گرفته برای طرفداری بی حد و مرز از کیروش؟

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 17 شهريور 1395 ساعت: 20:27