پرستوهایی که به مقصد نمیرسن! | بلاگ

پرستوهایی که به مقصد نمیرسن!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

"پرستو" اصطلاحی هست که به زنان جاسوس در نهادهای امنیتی گفته میشه. سرویس های اطلاعاتی و امنیتی معمولا برای گرفتنِ اطلاعات از چهره های سیاسی خاص و اشخاص مطرح، از دختر خانم های جوان و زیبا استفاده می کنند. مخصوصا که میدونن اکثر مردها در مقابل جنس مخالف، نقطه ضعف دارند و به راحتی وا میدن.

حتما اطلاع دارید که اخیرا رضا هلالی و روح الله بهمنی (دوتا از مداح های معروف) رو به خاطر ارتباط با دو دختر خانم از کارمندان سفارت فرانسه، دستگیر کردند. در واقع این دوتا دختر با ارتباط دوستی، قصد تخلیه اطلاعاتی داشتند. یا مثلا اعترافات محمدعلی ابطحی در سال 88، تنها به خاطر ارتباط با بعضی دخترهایی بود که "پرستو"های وزارت اطلاعات بودند.

معمولا هم اینطوریه که افرادی که ضعف اخلاقی دارند، طعمه قرار می گیرند. این آقایون خیال می کنند یهو یک دختر زیبا از ریخت و هیکلشون خوشش اومده و یهو فی سبیل الله میخواد به آقا صفا بده! در مدتی که آقا در حال عشق و حال با خانم هست، ازش عکس و فیلم تهیه می کنند و اگر فرد موجهی باشه، آبروش رو می برن. این اتفاق در زمان حکومت پهلوی هم می افتاد که بر طبق خاطرات رئیس ساواک، زنانی با فلسفی و شجونی - تحت عنوان مهلل - ارتباط برقرار کرده بودند.

دارم به این فکر می کنم که اگر یکی از دخترانی که وبلاگ من میان، پرستو باشن چی میشه؟ مخصوصا من که سالهاست در مورد نداشتنِ همسر یا همدم از جنس مخالف، توی وبلاگم نوشتم. باید بگم که این پرستو های بیچاره ، تیرشون به سنگ خورده. چون با یک پسر بسیار سختگیر طرف شدند که به راحتی سمت دوستی و ارتباط با یک دختر معمولی نمیره. علی ایحال میدونم که همچین دخترهایی در صفحه ی اینستاگرام من هستند.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 7:45