افرادِ حزب باد را بشناسیم | بلاگ

افرادِ حزب باد را بشناسیم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در کابینه ی فعلیِ آقای روحانی کسانی حضور دارند که امیدواریم لااقل در دولت بعدیش حضور نداشته باشند. این افراد انقدر قدرت طلب هستند که فرقی نمیکنه روحانی رئیس جمهور باشه یا قالیباف یا رئیسی یا احمدی نژاد، چون اینها با چرخشی که به سمت قدرت میکنند، همیشه در کابینه حضور دارند:

1_ علی اکبر صالحی (رئیس سازمان انرژی اتمی): 

 

صالحی ، سال گذشته در کنار رحیمی(معاون اول احمدی نژاد) و نجار (وزیر دفاع احمدی نژاد)

این آقا، از سینه چاکان همه ی روسای جمهور هست! زمان آقای خاتمی رئیس سازمان انرژی اتمی بود ، اما در زمان آقای احمدی نژاد به عنوان وزیر امورخارجه انتخاب شد! بلافاصله با پیروزی روحانی، دوباره رئیس سازمان انرژی اتمی شد. در تصاویری که از ایشون وجود داره، در همین ایام اخیر در کنار یاران احمدی نژاد نشسته، در حالیکه در مراسم عروسی دیگه ای دست محمد خاتمی رو می بوسه!! 

2_ سردار حسین دهقان (وزیر فعلی دفاع):

جالبه بدونید که وزیر فعلی دفاع، از دوستان نزدیک محمد باقر قالیباف هست و رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در سال 92 بود که یکدفعه با لابی ای که با حسین فریدون کرد، به عنوان وزیر دفاع انتخاب شد! 

حسین دهقان در زمان خاتمی، قائم مقام وزیر دفاع(شمخانی) بود و جالب اینکه در زمان احمدی نژاد، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید شد!

اساسا فرقی نمیکنه که الان قالیباف رئیس جمهور باشه یا احمدی نژاد یا روحانی، چون دهقان همین سمت رو می داشت!

3_ مصطفی پورمحمدی (وزیر دادگستری):

پورمحمدی در زمان هاشمی رفسنجانی معاون وزیر اطلاعات بود و زمان احمدی نژاد وزیر کشور شد! اما در دولت آقای روحانی وزیر دادگستری هست. البته این سمت ها بیشتر با هماهنگی با رهبری تعیین میشه، ولی رئیس جمهور میتونه افراد نزدیکتر رو انتخاب کنه.

4_ رحمانی فضلی (وزیر کشور):

رحمانی فضلی معاون علی لاریجانی در صدا و سیما بود و بعدا بازهم معان لاریجانی در شورای امنیت شد. در دوره ای که لاریجانی به ریاست مجلس رسید(همزمان با ریاست جمهوری احمدی نژاد)، به عنوان "رئیس دیوان محاسبات کشور" انتخاب شد که زیر مجموعه ی مجلس هست.

...............

آقای روحانی! 24 میلیون نفری که به شما رای دادند، می خواستند که این آدمها دیگه در قدرت حضور نداشته باشند. وگرنه چه فرقی بین شما و آقای رئیسی وجود داره؟ اگر افرادی که هیچ سنخیتی با 24 میلیون رای شما نداشته باشند در کابینه حضور داشته باشند، مخصوصا کسانی که به خود شما خیانت کردند(مثل همین وزیر کشور) هوادارانتون ناامید میشن و احساس می کنن که رایشون بی اثر بوده.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت: 22:25